Відгук офіційного опонента кандидата філософських наук, доцент Котлярової Т.О. на дисертацію Маскевич О.Л. "Соціальна значущість християнських цінностей у функціонуванні сучасної української сім'ї"

Маскевич, Олена Людвигівна (2017) Відгук офіційного опонента кандидата філософських наук, доцент Котлярової Т.О. на дисертацію Маскевич О.Л. "Соціальна значущість християнських цінностей у функціонуванні сучасної української сім'ї" PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of В_дгук Котлярової.pdf]
Preview
Text
В_дгук Котлярової.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У дисертації досліджено соціально-регулятивне значення християнських цінностей в сучасній українській сім’ї, що актуалізується в умовах суспільних трансформацій. Показано особливості сучасного потрактовування впливу християнських цінностей на функціонування сім’ї в руслі сучасних глобалізаційних та глобально-демографічних процесів в православ’ї, католицизмі та протестантизмі. Окреслено, що вплив християнських цінностей охоплює різні площини сім’ї як первинної групи і як соціального інституту. Показано сегментованість українського соціуму у ставленні до християнських цінностей. Виявлено розрив між декларуванням своєї релігійності і ціннісних орієнтацій і реальною поведінкою; перетворення релігійності на новий стереотип, моду, іміджевий пріоритет.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: сім’я, соціальне значення, криза сім’ї, християнські цінності, священне, профанне, національні традиції, сімейні традиції, традиціоналізм, модернізм.
Subjects: Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 28 Apr 2017 12:25
Last Modified: 15 Jun 2017 09:08
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19481

Actions (login required)

View Item View Item