Основи медичних знань та охорони здоров’я

Мойсак, Олександр Данилович and Тимчик, Олеся Володимирівна (2017) Основи медичних знань та охорони здоров’я Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of 2017_09_04  1_Основи_медичних_знань_2017ПРАВКА (1).pdf]
Preview
Text
2017_09_04 1_Основи_медичних_знань_2017ПРАВКА (1).pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Навчальний посібник призначений для самостійної аудиторної та позааудиторної підготовки студентів вищих навчальних закладів до практичних та семінарських занять зоснов медичних знань. Посібник сприятиме реалізації основної мети медичної підготовки педагогічнихпрацівників – підготовки педагога до надання першої медичної допомоги при невідкладнихстанах та проведення освітньої і виховної роботи з питань охорони та зміцнення здоров'я дітей. Навчальний посібник допоможе студентам ще до практичних занять навчитись використовувати набуті теоретичні знання для вирішення практичних питань, пов’язаних з своєчасним прийняттям правильного рішення у тій чи іншій ситуації, пов’язаній зі здоров'ям дітей, яка може виникнути у повсякденній роботі.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: Валеологія; медицина; перша долікарська допомога; медико-соціальні проблеми;
Subjects: Навчальні посібники
Divisions: Факультети > Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології
Depositing User: Олеся Володимирівна Тимчик
Date Deposited: 08 Nov 2017 07:26
Last Modified: 08 Nov 2017 07:26
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20771

Actions (login required)

View Item View Item