Практичні аспекти філософії часу

Додонов, Роман Олександрович (2017) Практичні аспекти філософії часу Колективна (три і більше авторів). Сумський державний університет, Суми.

[thumbnail of Феноменол. часу..pdf]
Preview
Text
Феноменол. часу..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Час, як і колись, продовжує тримати думку людини в напруженні, провокуючи її на спроби відповідсти на вічні запитання: що таке час?, яка його природа?, як майбутнє впливає на сьогодення, а сьогодення - на майбутнє?, як час проявляє себе в різних регіонах реальності?, як співвідносяться психіка і час?, що таке вічність?, чому час має саме такі властивості, які має? Безліч запитань, які здатні викликати здивування, а що, як не здивування, дає початок філософії? Як і раніше, людина намагається створити нові моделі часу чи навіть запропонувати остаточну його теорію. Колективна монографія "Практичні аспекти філософії часу" - один із кроків на шляху до розуміння природи часу. Вона призначена для філософів, науковців-гуманітаріїв та природничників, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами сучасної філософії часу.

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: час; феноменологія часу; фізичний час; геологічний час; біологічний час; психологічний час; соціальний час; історичний час
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультети > Історико-філософський факультет > Кафедра філософії
Depositing User: Роман Олександрович Додонов
Date Deposited: 28 Nov 2017 12:11
Last Modified: 22 Nov 2018 09:12
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/21422

Actions (login required)

View Item View Item