Робоча програма навчальної дисципліни «Спеціальний інструмент (духові інструменти)» для студентів галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво».

Плохотнюк, Олександр Сергійович (2017) Робоча програма навчальної дисципліни «Спеціальний інструмент (духові інструменти)» для студентів галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво». [Teaching Resource]

[thumbnail of Робоча програма спец.дух 2017-18н.р. 25.09 (1).pdf]
Preview
Text
Робоча програма спец.дух 2017-18н.р. 25.09 (1).pdf

Download (927kB) | Preview

Abstract

Робоча програма навчальної дисципліни «Спеціальний інструмент (духові інструменти)» є нормативним документом Київського університету імені Бориса Грінченка, який розроблено на основі освітньої програми підготовки бакалаврів з галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво». Навчальна дисципліна «Спеціальний інструмент (духові інструменти)» містить такі розділи: 1) теоретичний (реалізується у ході індивідуальних занять із кожним студентом залежно від його здібностей та попередньої музичної підготовки); 2) практичний (здійснюється в ході індивідуальних аудиторних занять у процесі вивчення музичних творів та їх художнього виконання); 3) самостійна робота студентів (реалізація конкретних завдань, отриманих на заняттях, у позааудиторних домашніх умовах) та 4) робота в навчальній лабораторії виконавської майстерності (де студенти реалізують сформовані фахові та загальні компетентності в процесі накопичення музичного репертуару). Мета викладання навчальної дисципліни «Спеціальний інструмент (духові інструменти)» – формування інструментально-виконавської компетентності майбутнього музиканта-педагога; виховання високопрофесійних музикантів-артистів і педагогів, які досконало володіють музично-виконавською майстерністю та використання цієї майстерності у педагогічних цілях. Завдання навчальної дисципліни: 1. Формування виконавської майстерності майбутніх музикантів-педагогів та концертних виконавців, розвиток їхньої професійної самостійності, творчого мислення та естетичного смаку, здібностей виконавської інтерпретації творів для духових інструментів різних стилів і жанрів; 2. Формування у студентів мотивації до постійного пошуку творчих рішень у процесі музично-виконавської діяльності; 3. Активізація аналітичних процесів студентів, емоційної вольової сфери; 4. Розвиток артистизму студентів, свободи самовираження, удосконалення їхньої концертної практики; 5. Удосконалення у студентів культури звуковидобування, звуковедення та фразування.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Програма; індивідуальні заняття; завдання; музичні твори; засоби; прийоми; методи роботи.
Subjects: Нормативні документи > Робочі програми навчальних дисциплін
Divisions: Інститути > Інститут мистецтв > Кафедра інструментально-виконавської майстерності
Depositing User: Unnamed user with email o.liashenko@kubg.edu.ua
Date Deposited: 19 Dec 2017 07:04
Last Modified: 19 Dec 2017 07:04
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22183

Actions (login required)

View Item View Item