Робоча програма навчальної дисципліни «Музичний інструмент (фортепіано)» для студентів І курсу галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) освітнього рівня.

Куришев, Євген Володимирович and Ляшенко, Ольга Дмитрівна (2017) Робоча програма навчальної дисципліни «Музичний інструмент (фортепіано)» для студентів І курсу галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) освітнього рівня. [Teaching Resource]

[thumbnail of Музичний інструмент 2017 І маг. дефіси.pdf]
Preview
Text
Музичний інструмент 2017 І маг. дефіси.pdf

Download (550kB) | Preview

Abstract

Однією з профілюючих дисциплін для студентів освітнього рівня «магістр» є навчальний курс «Музичний інструмент (фортепіано)». Концепція програми спирається на свідоме поєднання основних постулатів історії та теорії загальної та музичної педагогіки; доцільність практичного використання шедеврів світового музичного мистецтва різних епох, творів видатних композиторів-класиків, сучасних авторів та яскравих зразків української фортепіанної музики; використання традицій фортепіанної школи та новітніх індивідуально-особистісних педагогічних технологій, манер виконавської техніки. Мета навчального курсу «Музичний інструмент (фортепіано)» – забезпечити студентам-магістрантам достатній рівень фахової компетентності, що дозволятиме ефективно використовувати його у професійній діяльності.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Програма; індивідуальні заняття; компетентності; завдання; методи; прийоми роботи зі студентами;
Subjects: Нормативні документи > Робочі програми навчальних дисциплін
Divisions: Факультет музичного мистецтва і хореографії > Кафедра інструментально-виконавської майстерності
Depositing User: Unnamed user with email o.liashenko@kubg.edu.ua
Date Deposited: 19 Dec 2017 11:46
Last Modified: 19 Dec 2017 11:46
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22198

Actions (login required)

View Item View Item