Робоча програма навчальної дисципліни «Інструментально-педагогічний практикум» для студентів І курсу галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) освітнього рівня.

Куришев, Євген Володимирович and Сподаренко, Віктор Михайлович (2017) Робоча програма навчальної дисципліни «Інструментально-педагогічний практикум» для студентів І курсу галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» другого (магістерського) освітнього рівня. [Teaching Resource]

[thumbnail of Сподаренко V курс ІНстр.-пед. практикум.pdf]
Preview
Text
Сподаренко V курс ІНстр.-пед. практикум.pdf

Download (564kB) | Preview

Abstract

Основними шляхами розвитку системи освіти є постійне оновлення змісту вищої освіти з метою більш повного забезпечення потреб суспільства; орієнтація на забезпечення конкурентоспроможності випускників на ринку праці; формування у студентів професійних та соціально-особистісних якостей, які б дозволили йому повністю реалізувати свій інтелектуальний потенціал. Інструментально-педагогічний практикум для студентів другого (магістерського) освітнього рівня є невід’ємною частиною навчального процесу спеціальності «Музичне мистецтво». Це особливий вид навчальної роботи, спрямований на формування важливих професійних якостей творчої особистості майбутнього викладача музичних дисциплін. На заняттях практикуму створює умови для виявлення індивідуальних творчих можливостей студентів, активізує творчий потенціал, вдосконалює навички гри на музичному інструменті. Програма практикуму розрахована на два семестри і включає в себе практичні та лабораторні заняття, консультації. Концепція програми спирається на: свідоме поєднання основних постулатів історії та теорії загальної і музичної педагогіки; доцільність практичного використання шедеврів світового музичного мистецтва різних епох, творів видатних композиторів-класиків та сучасних авторів; кращі зразки української інструментальної музики; використання традицій сучасних виконавських шкіл, новітніх індивідуально-особистісних педагогічних технологій. Мета навчального курсу «Інструментально-педагогічний практикум» – забезпечити достатній рівень фахової компетентності майбутніх викладачів музичного мистецтва у сфері інструментально-виконавської підготовки, що дозволятиме ефективно використовувати його у професійній діяльності викладача-інструменталіста в умовах індивідуальних занять.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Магістранти; практикум; програма; компетентності; новітні педагогічні технології;
Subjects: Нормативні документи > Робочі програми навчальних дисциплін
Divisions: Факультет музичного мистецтва і хореографії > Кафедра інструментально-виконавської майстерності
Depositing User: Unnamed user with email o.liashenko@kubg.edu.ua
Date Deposited: 19 Dec 2017 11:53
Last Modified: 19 Dec 2017 11:53
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22202

Actions (login required)

View Item View Item