Наукове декларування в е-середовищі університету

Воскобойнікова-Гузєва, Олена Вікторівна and Копанєва, Вікторія Олександрівна and Костенко, Леонід Йосипович (2017) Наукове декларування в е-середовищі університету Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету (3). pp. 192-198.

[thumbnail of O_Voskoboinikova_NDESY.pdf]
Preview
Text
O_Voskoboinikova_NDESY.pdf

Download (364kB) | Preview

Abstract

Констатовано необхідність створення в е-середовищі університету бібліометричних профілів науково-педагогічних працівників і кафедр як основи системи наукового декларування. Обґрунтовано доцільність вибору в якості джерельної бази декларацій про наукову діяльність інформаційних ресурсів системи Google Scholar. Розроблено синергетичні засади формування системи наукового декларування спільними зусиллями наукової спільноти, яка формує бібліометричні профілі, та інформаційних інституцій, що здійснюють їх аналітичне опрацювання. Розглянуто підготовку аналітичної інформації для експертного оцінювання результативності дослідницької діяльності. Відзначено необхідність підготовки у профільних університетах фахівців з бібліометричних технологій і наукометричних досліджень.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: бібліометрія; наукометрія; наукове декларування; освіта; синергетика.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет української філології, культури і мистецтва > Кафедра інформаційних комунікацій
Depositing User: Тетяна Русланівна Дмитренко
Date Deposited: 22 Dec 2017 13:10
Last Modified: 22 Dec 2017 13:10
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22435

Actions (login required)

View Item View Item