Правове регулювання діяльності у сфері страхування та перестрахування: проблеми теорії та практики

Пацурія, Ніно Бондовна and Войцеховська, Ірина Михайлівна and Головачова, Анастасія Сергіївна (2017) Правове регулювання діяльності у сфері страхування та перестрахування: проблеми теорії та практики Колективна (три і більше авторів). Видавництво Ліра-К, Київ.

[thumbnail of N_Patsuriia_I_Voitsekhovska_N_Golovachova_FPMV.pdf]
Preview
Text
N_Patsuriia_I_Voitsekhovska_N_Golovachova_FPMV.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Монографія є першим у вітчизняному правознавстві комплексним дослідженням теоретико-практичних проблем організації та здійснення діяльності у сфері страхування та перестрахування. У монографії визначено поняття та специфічні ознаки страхової та перестрахової діяльності, посередницької діяльності у вказаних сферах. Також встановлено особливості та проблемні аспекти правового становища суб’єктів страхової та перестрахової діяльності, страхових агентів, страхових та перестрахових брокерів. Обґрунтовано необхідність та специфіку державного регулювання діяльності даних суб’єктів. Розроблено конкретні пропозиції і рекомендації, спрямовані на удосконалення нормативно-правового регулювання діяльності у страхуванні та перестрахуванні в Україні. Монографія призначена для науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих юридичних навчальних закладів, суддів, практикуючих юристів.

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: страхування; перестрахування; посередництво у страхуванні та перестрахуванні
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Монографії > Видані в Україні
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра публічного та приватного права
Depositing User: Ірина Михайлівна Войцеховська
Date Deposited: 05 Jan 2018 06:53
Last Modified: 27 Nov 2018 07:48
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22963

Actions (login required)

View Item View Item