Робоча програма Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови (німецької) для студентів 3 курсу

Зайченко, Олена В`ячеславівна (2017) Робоча програма Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови (німецької) для студентів 3 курсу [Teaching Resource]

[thumbnail of ЛІНГВО 3 курс ДІМ Зайченко.pdf]
Preview
Text
ЛІНГВО 3 курс ДІМ Зайченко.pdf

Download (748kB) | Preview

Abstract

Лінгвокраїнознавство як аспект практичного курсу іноземної мови реалізовує практику відбору відомостей про національно-культурну специфіку мовного спілкування з метою забезпечення комунікативної та перекладацької компетенції студентів, що вивчають іноземну мову. Курс лінгвокраїнознавства має на меті сформувати у студентів досить повну систему фонових знань, яка включає світосприйняття та погляди, що домінують у даному суспільстві, етичні оцінки та смаки, норми мовної та немовної поведінки, сприяти всебічному розвитку у студентів лінгвокраїнознавчої компетенції, активізації мовних навичок та комунікативних вмінь.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Німецька мова як засіб зберігання культурно-історичної інформації. Основні поняття розвитку мови. Мовознавці і науковці. Сучасний погляд на німецьку мову. З історії Німеччини. Об’єднання Німеччини. Георгафічні дані, політика, культура, освіта і наука. Німецькомовні країни.
Subjects: Нормативні документи > Робочі програми навчальних дисциплін
Divisions: Інститути > Інститут філології > Кафедра германської філології
Depositing User: Олена В`ячеславівна Зайченко
Date Deposited: 16 Jan 2018 12:23
Last Modified: 16 Jan 2018 12:23
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/23059

Actions (login required)

View Item View Item