Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Клопова Р.В. на дисертацію Стойкової В.В. Підготовка керівників загальноосвітніх навчальних закладів у післядипломній освіті до організації мережевого профільного навчання старшокласників

Стойкова, Вікторія Володимирівна (2018) Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Клопова Р.В. на дисертацію Стойкової В.В. Підготовка керівників загальноосвітніх навчальних закладів у післядипломній освіті до організації мережевого профільного навчання старшокласників PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Відгук Р. Клопова_ на роботу В. Стойкової.pdf]
Preview
Text
Відгук Р. Клопова_ на роботу В. Стойкової.pdf

Download (743kB) | Preview

Abstract

У дисертації уперше обґрунтовано структуру фахової управлінської компетентності керівників мережевих освітніх організацій як сукупність спеціальних і спеціалізованих компетентностей, що відображають її особистісно-діяльнісну сутність; розроблено діагностичний інструментарій оцінки цієї 21 компетентності та визначено групи критеріїв (когнітивно-інформаційні; функціонально-діяльнісні, особистісно-мотиваційні), показники та рівні її сформованості (репродуктивний, адаптивний, локально-моделювальний, диверсифікаційний, синергетичний); обґрунтовано змістово-технологічне забезпечення підготовки керівників загальноосвітніх навчальних закладів у післядипломній освіті до організації мережевого профільного навчання старшокласників (зміст містить інваріантну та варіативну складові; етапи підготовки охоплюють курси підвищення кваліфікації і міжкурсовий період; підготовка здійснюється на різних рівнях; в освітній процес запроваджуються інноваційні технології неперервного розвитку керівників).

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: змістово-технологічне забезпечення, мережеве профільне навчання старшокласників, підготовка керівників загальноосвітніх навчальних закладів у післядипломній освіті до організації мережевого профільного навчання, фахова управлінська компетентність.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 26 Jan 2018 15:50
Last Modified: 26 Jan 2018 15:50
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/23269

Actions (login required)

View Item View Item