автореферат - Розвиток соціально-педагогічної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України (кінець ХХ – початок ХХІ століття)

Веретенко, Ірина Михайлівна (2018) автореферат - Розвиток соціально-педагогічної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України (кінець ХХ – початок ХХІ століття) PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of веретенко авт..pdf]
Preview
Text
веретенко авт..pdf

Download (951kB) | Preview

Abstract

У дисертації узагальнено теоретичні положення, парадигми та досвід соціально-педагогічної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України у поступі кінця ХХ – початку ХХІ століття. Розроблено за критерієм суспільно-правової зумовленості періодизацію розвитку соціально-педагогічної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах України в хронологічних межах дослідження, а саме: І період – пошуково-адаптаційний (1980–1992), ІІ період – нормативно-методичний (1993–2005), ІІІ період – організаційно-технологічний (2006–2014). З’ясовано пріоритетні напрями соціально-педагогічної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах. Розкрито сутність та специфіку, Виокремлено основні напрями, зміст, форми та методи соціально-педагогічної роботи з учнями, їхніми батьками, педагогічними колективами у виокремлених періодах. Визначений досвід впровадження змісту, форм та методів роботи соціального педагога у загальноосвітніх навчальних закладах надав можливість окреслити подальші перспективи її розвитку.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: парадигма, соціально-педагогічна робота, періодизація, загальноосвітні навчальні заклади, учні.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 12 Apr 2018 07:33
Last Modified: 12 Apr 2018 07:33
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/23680

Actions (login required)

View Item View Item