Стан функціонування та розвиток сімейних форм виховання в м. Києві

Журавель, Тетяна Василівна and Снітко, Марина Аркадіївна (2017) Стан функціонування та розвиток сімейних форм виховання в м. Києві Освітологічний дискурс: електронне наукове фахове видання (1-2). pp. 79-95. ISSN 2312-5829

[thumbnail of T_Zhuravel_M_Snitko_SFV_SPSR_IL.pdf]
Preview
Text
T_Zhuravel_M_Snitko_SFV_SPSR_IL.pdf

Download (580kB) | Preview

Abstract

У статті проаналізовано стан функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Києві, а також сформовано рекомендації щодо їх розвитку, зокрема для влаштування дітей з інвалідністю. Автори звертають увагу на тенденції щодо загальної кількості, статі, віку усиновлених дітей, дітей, переданих під опіку/піклування, дітей, які виховуються у прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу, зокрема, дітей з інвалідністю. У статті наводяться проблемні аспекти влаштування дітей з інвалідністю у сімейні форми виховання та шляхи їх подолання.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: дитячий будинок сімейного типу; діти з інвалідністю; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-сироти; опіка; піклування; прийомна сім’я; сімейні форми виховання; усиновлення.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Depositing User: к.пед.н. Тетяна Василівна Журавель
Date Deposited: 20 Apr 2018 12:39
Last Modified: 20 Apr 2018 12:39
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/23734

Actions (login required)

View Item View Item