Автореферат - Поетика сучасної української метадрами

Сидоренко, Леся Іванівна (2018) Автореферат - Поетика сучасної української метадрами PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Microsoft Word - Автореферат_Сидоренко_ДРУКУВАТИ_19 вересня.pdf]
Preview
Text
Microsoft Word - Автореферат_Сидоренко_ДРУКУВАТИ_19 вересня.pdf

Download (251kB) | Preview

Abstract

У дисертації здійснено аналіз поетики сучасної української метадрами в контексті жанрової та стильової динаміки літератури для сцени 1990–2000-х років. Робота складається зі вступу та чотирьох розділів з окремими підрозділами, висновків, списку використаних джерел. Розглянуто поняття метадрами та авторефлексії літератури, простежено динаміку розвитку метадрами від авторефлексійних творів «нової хвилі» до експериментальних п’єс «новітньої хвилі»; запропоновано типологію образів митців, співвідносну з традиційними (зокрема романтичними і модерністськими) моделями самоідентифікації, виявлено нові (постмодерністські та постпостмодерністські) орієнтири; продемонстровано особливості жанрового й стильового синтезу в сучасній українській метадрамі. Досліджено інтертекстуальність сучасних творів в аспектах культурних зв’язків, моделювання авторських міфів, посилення філософського, інтелектуального значення сучасної драми.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: авторефлексійність, драма, метадрама, поетика, «нова хвиля», «новітня хвиля», покоління
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 20 Sep 2018 06:21
Last Modified: 20 Sep 2018 06:21
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24255

Actions (login required)

View Item View Item