Відгук офіційного опнента кандидат філологічних наук Цокол О.О. на дисертацію Сидоренко Л.І. "Поетика сучасної української метадрами"

Сидоренко, Леся Іванівна (2018) Відгук офіційного опнента кандидат філологічних наук Цокол О.О. на дисертацію Сидоренко Л.І. "Поетика сучасної української метадрами" Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Цокол_відгук.pdf]
Preview
Text
Цокол_відгук.pdf

Download (7MB) | Preview

Abstract

У дисертації здійснено аналіз поетики сучасної української метадрами в контексті жанрової та стильової динаміки літератури для сцени 1990–2000-х років. Робота складається зі вступу та чотирьох розділів з окремими підрозділами, висновків, списку використаних джерел. Розглянуто поняття метадрами та авторефлексії літератури, простежено динаміку розвитку метадрами від авторефлексійних творів «нової хвилі» до експериментальних п’єс «новітньої хвилі»; запропоновано типологію образів митців, співвідносну з традиційними (зокрема романтичними і модерністськими) моделями самоідентифікації, виявлено нові (постмодерністські та постпостмодерністські) орієнтири; продемонстровано особливості жанрового й стильового синтезу в сучасній українській метадрамі. Досліджено інтертекстуальність сучасних творів в аспектах культурних зв’язків, моделювання авторських міфів, посилення філософського, інтелектуального значення сучасної драми.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: авторефлексійність, драма, метадрама, поетика, «нова хвиля», «новітня хвиля», покоління.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 10 Oct 2018 11:10
Last Modified: 10 Oct 2018 11:10
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24399

Actions (login required)

View Item View Item