Автореферат - Ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі (50–80-ті роки ХХ століття)

Літіченко, Олена Дмитрівна (2018) Автореферат - Ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі (50–80-ті роки ХХ століття) Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Літіченко.pdf]
Preview
Text
Літіченко.pdf

Download (783kB) | Preview

Abstract

У дисертації науково обґрунтовано розвиток ідей трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі України в 50–80-х рр. ХХ ст. На основі історико-педагогічного аналізу вперше цілісно досліджено та охарактеризовано періоди та етапи розвитку ідей трудового виховання дітей дошкільного віку на шпальтах педагогічної преси в хронологічних межах дослідження. Визначено та розкрито ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку на сторінках педагогічної преси в різні періоди: 1959–1973 – трудове виховання у взаємозв’язку з моральним вихованням, 1973–1984 – ідея всебічного гармонійного розвитку дошкільників у трудовій діяльності, 1984–1989 – ідея виховання особистості в творчій діяльності. Виокремлено ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку, що заслуговують на увагу, додаткове вивчення й адаптацію в сучасній системі дошкільної освіти в Україні.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: дошкільне виховання, ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку, трудове виховання дітей дошкільного віку, дитяча праця, самообслуговування, господарсько-побутова праця, праця в природі, ручна праця, художня праця, предметно-практична діяльність, преса, педагогічна преса, педагогічний журнал, журнал «Дошкільне виховання».
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 23 Oct 2018 12:43
Last Modified: 19 Nov 2018 15:54
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24481

Actions (login required)

View Item View Item