Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Улюкаєвої І.Г. на дисертацію Літіченко О.Д. "ІДЕЇ ТРУДОВОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРЕСІ (50 – 80-ті РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)"

Літіченко, Олена Дмитрівна (2018) Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Улюкаєвої І.Г. на дисертацію Літіченко О.Д. "ІДЕЇ ТРУДОВОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРЕСІ (50 – 80-ті РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)" Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Microsoft Word - Відгук_Улюкаєва_І.Г.pdf]
Preview
Text
Microsoft Word - Відгук_Улюкаєва_І.Г.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У дисертації науково обґрунтовано розвиток ідей трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі України в 50–80-х рр. ХХ ст. На основі історико-педагогічного аналізу вперше цілісно досліджено та охарактеризовано періоди та етапи розвитку ідей трудового виховання дітей дошкільного віку на шпальтах педагогічної преси в хронологічних межах дослідження. Визначено та розкрито ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку на сторінках педагогічної преси в різні періоди: 1959–1973 – трудове виховання у взаємозв’язку з моральним вихованням, 1973–1984 – ідея всебічного гармонійного розвитку дошкільників у трудовій діяльності, 1984–1989 – ідея виховання особистості в творчій діяльності. Виокремлено ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку, що заслуговують на увагу, додаткове вивчення й адаптацію в сучасній системі дошкільної освіти в Україні.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: дошкільне виховання, ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку, трудове виховання дітей дошкільного віку, дитяча праця, самообслуговування, господарсько-побутова праця, праця в природі, ручна праця, художня праця, предметно-практична діяльність, преса, педагогічна преса, педагогічний журнал, журнал «Дошкільне виховання».
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 13 Nov 2018 10:56
Last Modified: 13 Nov 2018 10:56
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24657

Actions (login required)

View Item View Item