Основи медичних знань та охорони здоров'я

Мойсак, Олександр Данилович and Тимчик, Олеся Володимирівна (2018) Основи медичних знань та охорони здоров'я Київський університет Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of O_Moisak_O_Tymchyk_OMZ_POS_VZFS_2_FRB_PI.pdf]
Preview
Text
O_Moisak_O_Tymchyk_OMZ_POS_VZFS_2_FRB_PI.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Навчальний посібник призначений для самостійної аудиторної та позааудиторної підготовки студентів вищих навчальних закладів до практичних та семінарських занять з основ медичних знань. Посібник сприятиме реалізації основної мети медичної підготовки педагогічних працівників – підготовки педагога до надання першої медичної допомоги при невідкладних станах та проведення освітньої і виховної роботи з питань охорони та зміцнення здоров'я дітей. Навчальний посібник допоможе студентам ще до практичних занять навчитись використовувати набуті теоретичні знання для вирішення практичних питань, пов’язаних з своєчасним прийняттям правильного рішення у тій чи іншій ситуації, пов’язаній зі здоров'ям людини , яка може виникнути у повсякденній роботі.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: гіпоглікемія; гіперглікемія; кетоацидоз; , серцево-судинні хвороби (кардіогенний шок); судоми (епілепсія)
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Навчально-методичні матеріали > Навчально-методичні посібники
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичної терапії та ерготерапії
Depositing User: Олеся Володимирівна Тимчик
Date Deposited: 20 Nov 2018 12:20
Last Modified: 20 Nov 2018 12:20
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24718

Actions (login required)

View Item View Item