Democratization rights of legal entities : monography

Орел, Лілія Василівна (2018) Democratization rights of legal entities : monography Одноосібна. Інтерсервіс, Київ.

[thumbnail of Орел Л. Демократизаційні права юридичних осіб : Монографія. – К. : Інтерсервіс, 2018 р. – 200 с.] Text (Орел Л. Демократизаційні права юридичних осіб : Монографія. – К. : Інтерсервіс, 2018 р. – 200 с.)
L_Orel_FPMV_2018.pdf - Published Version
Restricted to Registered users only

Download (1MB) | Request a copy

Abstract

Цінність цієї книги полягає у можливості використання її положень та висновків у законотворчій, правозастосовній, навчальній та науковій діяльності. Зокрема, ряд пропозицій, які зроблені у результаті дослідження, спрямовані на удосконалення Цивільного кодексу України та інших законодавчих актів. Монографія може допомогти у тлумаченні та застосуванні судовими та іншими органами норм законодавства у сфері немайнових прав та у підготовці науково-практичних коментарів Цивільного кодексу України. Висвітлені у цій книзі питання можуть використовуватися при викладанні навчальних дисциплін для правників. Висновки, які зроблені у роботі, сприятимуть подальшому дослідженню немайнових прав осіб, їх окремих видів та інших теоретичних проблем.

Item Type: Monograph (Одноосібна)
Uncontrolled Keywords: Legal entities; non-property rights; democratization rights; right to free activities; right to relationships; right to competition; right to reputation; protection of non-property rights.
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультети > Факультет права та міжнародних відносин > Кафедра публічного та приватного права
Depositing User: професор Лілія Орел
Date Deposited: 20 Nov 2018 11:20
Last Modified: 26 Dec 2018 14:53
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24778

Actions (login required)

View Item View Item