Автореферат - Модифікація емблематичних форм українського фольклорного та літературного дискурсів

Солецький, Олександр Маркіянович (2018) Автореферат - Модифікація емблематичних форм українського фольклорного та літературного дискурсів Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Солецький.pdf]
Preview
Text
Солецький.pdf

Download (585kB) | Preview

Abstract

У дисертації вперше в українському літературознавстві системно вивчено особливості функціонування емблематичної форми у фольклорному та літературному національних дискурсах, осмислено специфіку, структурно-семіотичну модифікативність, простежено етапи розвитку, трансформацію та ректифікацію, різночасову проявленість, зв’язок з різними іконічно-конвенційними механізмами та схемами. Здійснено понятійно-термінологічне увиразнення категорій «емблематичності», визначено словотвірні модифікації в українському та європейському літературознавстві, відзначено когнітивні та гносеологічні ознаки емблеми.

Item Type: Thesis (Post-Doctoral)
Uncontrolled Keywords: емблема, іконічне, конвенційне, сигніфікація, візуальне, дискурс, структура, сенсотворення, конвергенція, форма, когнітивне, метафізика.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 20 Nov 2018 17:17
Last Modified: 20 Nov 2018 17:17
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24803

Actions (login required)

View Item View Item