«Вибір до змін»: програма тренінгових занять для підлітків

Журавель, Тетяна Василівна and Строєва, Наталія Миколаївна (2017) «Вибір до змін»: програма тренінгових занять для підлітків ТОВ "Обнова компані", Київ.

[thumbnail of T_Zhuravel_ChooseToChange_17_IL.pdf]
Preview
Text
T_Zhuravel_ChooseToChange_17_IL.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Тренінгова програма розроблена для роботи з підлітками віком 14-18 років, які перебувають у конфлікті з законом, та спрямована на формування і розвиток у них навичок конструктивного та позитивного мислення, саморегуляції, рефлексії, цілепокладання та планування, а також - на сприяння позитивним змінам у поведінці. Програма складається з восьми занять тривалістю 90 хвилин кожне, які допоможуть підліткам під керівництвом ведучих краще пізнати себе та оволодіти навичками конструктивної взаємодії з оточуючими. Програма також може бути корисна при роботі з підлітками групи ризику, в яких спостерігається схильність до розвитку девіантної поведінки. Посібник стане у пригоді соціальним педагогам, соціальним працівникам, фахівцям із соціальної роботи, психологам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівникам служб пробації, освітянам, представникам громадських організацій.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: зміна поведінки; мислення; життєва перспектива; підлітки; вибір до змін
Subjects: Навчально-методичні матеріали > Навчально-методичні посібники
Divisions: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Depositing User: к.пед.н. Тетяна Василівна Журавель
Date Deposited: 21 Nov 2018 09:15
Last Modified: 21 Nov 2018 09:15
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24807

Actions (login required)

View Item View Item