Підготовка фахівця зі спеціальної освіти до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі

Мартинчук, Олена Валеріївна (2018) Підготовка фахівця зі спеціальної освіти до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі Одноосібна. "Видавництво "Центр учбової літератури", Київ-2018.

[thumbnail of O_Martychuk_PFSODPDVIS_KSPKIO.pdf]
Preview
Text
O_Martychuk_PFSODPDVIS_KSPKIO.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

монографія присвячена результатам дослідження проблеми фахової підготовки фахівців зі спеціальної освіти до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі: охарактеризовано сутність та структуру готовності майбутнього фахівця зі спеціальної освіти до професійної діяльності в умовах інклюзивного освітнього простору ;науково обгрунтовано концепцію підготовки фахівця зі спеціальної освіти за актуальною та затребуваною в сучасному українському освітньому просторі професійною кваліфікацією - спеціальний педагог інклюзивного закладу освіти;презентовано систему підготовки майбутнього фахівця зі спеціальної освіти ( спеціального педагога)до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі. Монографія адресована науковцям,фахівцям у галузі спеціальної та інклюзивної освіти,викладачам,студентам спеціальності 016 " Спеціальна освіта",педагогам інклюзивних закладів освіти та всім стейкхолдерам,які дотичні до впровадження та забезпечення якості інклюзивної освіти в Україні.

Item Type: Monograph (Одноосібна)
Uncontrolled Keywords: інклюзивна освіта; інклюзивне середовище;компетентнісний підхід;нова освітня стратегія;освітологічні детермінанти;філософські детермінанти
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Depositing User: Завідувач Олена Валеріївна Мартинчук
Date Deposited: 26 Nov 2018 12:06
Last Modified: 28 Nov 2018 08:44
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24867

Actions (login required)

View Item View Item