Організація проектної діяльності учнів 9 класу у позакласній роботі з української мови

Александрова, Валентина Федорівна (2018) Організація проектної діяльності учнів 9 класу у позакласній роботі з української мови Збірник центру наукових публікацій «Велес» за матеріалами IVміжнародної науково-практичної конференції 2 частина: «Актуальні проблеми розвитку світової науки». pp. 11-24.

[thumbnail of V_Aleksandrova_Mkonf_2018_IF.pdf]
Preview
Text
V_Aleksandrova_Mkonf_2018_IF.pdf

Download (560kB) | Preview

Abstract

У статті розглядається організація проектної діяльності учнів у позакласній роботі з української мови як шлях до розвитку пошуково-дослідницької діяльності членів гуртка шанувальників української мови Основна мета цієї статті полягає в тому, щоб дати уявлення про застосування проектної діяльності як освітньої технології, що дозволяє формувати предметні (мовні ) і соціокультурні компетентності учнів у позакласній роботі. Використання різноманітних форм проектної діяльності в позакласній роботі – це підґрунтя розвитку творчої й пізнавальної активності учнів, їхнього компетентнісного рівня в контексті зазначених цілей і завдань.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: project activity; research and research project; cognitive interest; presentation and protection of the project (staging of the wedding ceremony); formation of socio-cultural competence.
Subjects: Наукові конференції > Міжнародні
Статті у журналах > Збірники наукових праць
Divisions: Факультет української філології, культури і мистецтва > Кафедра української мови
Depositing User: Валерій Смуров
Date Deposited: 26 Nov 2018 13:04
Last Modified: 26 Nov 2018 13:04
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24869

Actions (login required)

View Item View Item