Відгук офіційного опонента доктора філологічних наук, професора Корпанюк М.П. на дисертацію Солецького О.М.

Солецький, Олександр Маркіянович (2018) Відгук офіційного опонента доктора філологічних наук, професора Корпанюк М.П. на дисертацію Солецького О.М. Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Корпанюк.pdf]
Preview
Text
Корпанюк.pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

У дисертації вперше в українському літературознавстві системно вивчено особливості функціонування емблематичної форми у фольклорному та літературному національних дискурсах, осмислено специфіку, структурно-семіотичну модифікативність, простежено етапи розвитку, трансформацію та ректифікацію, різночасову проявленість, зв’язок з різними іконічно-конвенційними механізмами та схемами. Здійснено понятійно-термінологічне увиразнення категорій «емблематичності», визначено словотвірні модифікації в українському та європейському літературознавстві, відзначено когнітивні та гносеологічні ознаки емблеми.

Item Type: Thesis (Post-Doctoral)
Uncontrolled Keywords: емблема, іконічне, конвенційне, сигніфікація, візуальне, дискурс, структура, сенсотворення, конвергенція, форма, когнітивне, метафізика.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 06 Dec 2018 17:30
Last Modified: 22 Dec 2018 09:16
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25206

Actions (login required)

View Item View Item