Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Поясок Т.Б н адисертацію Нуржинської А.В.

Нуржинська, Анастасія Володимирівна (2018) Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора Поясок Т.Б н адисертацію Нуржинської А.В. Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of vidguk_pojasok.pdf]
Preview
Text
vidguk_pojasok.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У дисертаційній роботі проаналізовано стан дослідження проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю в умовах інформатизації освіти у вітчизняній та зарубіжній педагогічній теорії та практиці. Доведено, що провідним індикатором якості професійної підготовки майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю та ґрунтовним професійно-особистісним конструктом фахівців цієї галузі є компетентність у підготовці матеріалів для діяльності зі зв’язків з громадськістю, що містить ціннісний, когнітивной-діяльнісний, результативно-оцінювальний 18 компоненти. Визначено критерії оцінювання рівнів сформованості компетентності майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю у підготовці матеріалів для професійної діяльності у цій сфері (мотиваційно-ціннісний, змістовий, технологічний, результативний). Доведено необхідність обґрунтування, розробки та експериментальної перевірки технології формування компетентності майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю у підготовці матеріалів для професійної діяльності у цій сфері в умовах дистанційної форми навчання., що є сукупністю її концептуального, змістового і процесуального складових.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: професійна підготовка фахівців зі зв’язків із громадськістю; професійна компетентність майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю; компетентність з підготовки матеріалів для діяльності зі зв’язків з громадськістю; інформатизації освіти; дистанційна форма навчання; технологія.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 07 Dec 2018 08:59
Last Modified: 07 Dec 2018 08:59
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25230

Actions (login required)

View Item View Item