Відгук офіційного опонента андидата педагогічних наук, доцент Лісневська А.Л. на дисертацію Нуржинської А.В.

Нуржинська, Анастасія Володимирівна (2018) Відгук офіційного опонента андидата педагогічних наук, доцент Лісневська А.Л. на дисертацію Нуржинської А.В. Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of vidguk_lisovska.pdf]
Preview
Text
vidguk_lisovska.pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

У дисертаційній роботі проаналізовано стан дослідження проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю в умовах інформатизації освіти у вітчизняній та зарубіжній педагогічній теорії та практиці. Доведено, що провідним індикатором якості професійної підготовки майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю та ґрунтовним професійно-особистісним конструктом фахівців цієї галузі є компетентність у підготовці матеріалів для діяльності зі зв’язків з громадськістю, що містить ціннісний, когнітивной-діяльнісний, результативно-оцінювальний 18 компоненти. Визначено критерії оцінювання рівнів сформованості компетентності майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю у підготовці матеріалів для професійної діяльності у цій сфері (мотиваційно-ціннісний, змістовий, технологічний, результативний). Доведено необхідність обґрунтування, розробки та експериментальної перевірки технології формування компетентності майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю у підготовці матеріалів для професійної діяльності у цій сфері в умовах дистанційної форми навчання., що є сукупністю її концептуального, змістового і процесуального складових.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: професійна підготовка фахівців зі зв’язків із громадськістю; професійна компетентність майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю; компетентність з підготовки матеріалів для діяльності зі зв’язків з громадськістю; інформатизації освіти; дистанційна форма навчання; технологія.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 07 Dec 2018 09:02
Last Modified: 07 Dec 2018 09:02
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25231

Actions (login required)

View Item View Item