Автореферат - Милосердя як аксіологічний феномен: соціальнофілософський аспект.

Ходанич, Юрій Михайлович (2019) Автореферат - Милосердя як аксіологічний феномен: соціальнофілософський аспект. Doctoral thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of автореферат Ходанич pdf(1).pdf]
Preview
Text
автореферат Ходанич pdf(1).pdf

Download (282kB) | Preview

Abstract

Дисертація присвячена дослідженню милосердя як аксіологічного феномена в контексті соціально-філософського аналізу. Феномен милосердя осмислюється в історико-філософській перспективі, виділяються його структурно-функціональні особливості. Милосердя обґрунтовується як індивідуальна та суспільна цінність. Значну увагу зосереджено на соціокультурній зумовленості уявлень про милосердя. Милосердя розглядається як концептуальний стрижень суспільного буття та свідомості, зокрема крізь призму суспільної практики його реалізації, у контексті різних релігійних парадигм. Феномен милосердя досліджується в межах сучасних глобалізаційних процесів, як фактор розв’язання найбільш гострих етико-соціальних проблем сучасності, а також як чинник політики соціальної справедливості в сучасних моделях соціальної держави.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: милосердя, цінність, дихотомія «Захід – Схід», благодійність, волонтерська діяльність, християнська етика, глобалізація, справедливість, соціальна держава.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 03 May 2019 09:07
Last Modified: 03 May 2019 09:07
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/27254

Actions (login required)

View Item View Item