Фізична терапія хворих на хронічне обструктивне захворювання легень: значення, засоби і принципи

Савченко, Валентин Михайлович and Поляничко, Олена Миколаївна and Єретик, Анатолій Анатолійович and Лахтадир, Олена Володимирівна and Бистра, Ірина Ігорівна (2019) Фізична терапія хворих на хронічне обструктивне захворювання легень: значення, засоби і принципи Спортивна наука та здоров'я людина (1). pp. 99-108.

[thumbnail of V_Sachenko_O_Polianychko_O_Lakhadyr_A_Yeretyk_I_Bystra.pdf]
Preview
Text
V_Sachenko_O_Polianychko_O_Lakhadyr_A_Yeretyk_I_Bystra.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Фізична реабілітація, разом з медикаментозним лікуванням, є одним із основних компонентів відновлення і підтримки здоров’я хворих на хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ). Лікувальний і реабілітаційний результат фізичної терапії в значній мірі залежить від правильного застосування її засобів, що вимагає знання її принципів. Метою дослідження було встановити засоби та принципи фізичної терапії при ХОЗЛ, використання яких дозволяє досягти оптимального реабілітаційного результату.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: фізична терапія; реабілітація; хронічне обструктивне захворювання легень; засоби, принципи.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Інші (не входять ні до фахових, ні до наукометричних баз)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра спорту та фітнесу
Depositing User: Викладач Євгенія Валеріївна Цикоза
Date Deposited: 15 May 2019 07:53
Last Modified: 16 Jan 2020 13:52
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/27351

Actions (login required)

View Item View Item