Відгук опонента Волярської О.С. на дисертацію Мосьпан Н.В. "Тенденції взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі"

Мосьпан, Наталя Вікторівна (2019) Відгук опонента Волярської О.С. на дисертацію Мосьпан Н.В. "Тенденції взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі" Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Відгук Волярська Мосьпан Б.pdf]
Preview
Text
Відгук Волярська Мосьпан Б.pdf

Download (523kB) | Preview

Abstract

У дисертація здійснено комплексний аналіз проблеми тенденцій взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі; здійснено аналіз наукових досліджень з проблеми взаємодії вищої освіти з ринком праці в педагогічній теорії; розроблено концепцію дослідження; проаналізовано вплив процесів глобалізації, інтернаціоналізації; європеїзації на модернізацію вищої освіти в Європейському Союзі до вимог ринку праці; досліджено формування системи забезпечення якості вищої освіти; розкрито правові засади розвитку вищої освіти в Європейському Союзі; визначено умови стимулювання взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі; охарактеризовано чинники маркетизації вищої освіти; проаналізовано механізми регулювання взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі. Обґрунтовано та охарактеризовано тенденції взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі на макро-, мезо- та мікрорівнях; узагальнено сучасний стан взаємодії вищої освіти з ринком праці в Україні; здійснено порівняльний аналіз перспективних напрямів взаємодії вищої освіти з ринком праці в Європейському Союзі та в Україні; визначено напрями використання досвіду Європейського Союзу щодо взаємодії вищої освіти з ринком праці в Україні (на рівні держави, системи вищої освіти, закладів вищої освіти, суб’єктів освітнього процесу).

Item Type: Thesis (Post-Doctoral)
Uncontrolled Keywords: взаємодія вищої освіти з ринком праці, вища освіта, ринок праці, тенденції взаємодії вищої освіти з ринком праці, Європейський Союз, Україна
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 20 Sep 2019 06:47
Last Modified: 20 Sep 2019 06:47
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/27878

Actions (login required)

View Item View Item