Автореферат - Вербаліка емоції жаху в англомовному мультимодальному дискурсі

Вовк, Олена Валеріївна (2019) Автореферат - Вербаліка емоції жаху в англомовному мультимодальному дискурсі Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Автореферат-Вовк-О.В.pdf]
Preview
Text
Автореферат-Вовк-О.В.pdf

Download (466kB) | Preview

Abstract

Дисертацію присвячено дослідженню емотивів жаху в англомовному художньому дискурсі та визначенню способів інтерсеміотичної їх трансформації в кінодискурсі. Розглянуто шляхи та засоби інтерсеміотичної трансляції емотивності із вербального дискурсу у кінодискурс. Виявлено основні елементи репрезентації емоції жаху в наративі та мовленні художніх текстів, а також кінотекстів жанру горор. Уточнено методику аналізу інтерсеміотичної трансляції наративних та образних елементів відображення емоції жаху із художніх у кінотексти; розглянуто й описано ключові жанрові елементи, характерні для американських художніх текстів та кінострічок жанру горор другої половини ХХ – ХХІ століття. З’ясовано залежність невербального плану від вербального у мультимодальному дискурсі.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: емоційність, емотивність, мультимодальний дискурс, емотив жаху, жанр горор, інформаційний канал.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 11 Nov 2019 10:34
Last Modified: 11 Nov 2019 10:34
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/28606

Actions (login required)

View Item View Item