Баскетбол України

Сушко, Руслана Олександрівна and Волошин, Анатолій Петрович (2019) Баскетбол України Колективна (двоосібна). Федерація баскетболу України, Київ.

[thumbnail of Kn_Basket_18.11.19.pdf]
Preview
Text
Kn_Basket_18.11.19.pdf

Download (163MB) | Preview

Abstract

Аналітичне дослідження про становлення і розвиток баскетболу в Україні від початку згадок про гру до сьогодення. В хронологічній послідовності автори на підставі історичних документів та літературних джерел, що збирали протя- гом багатьох років, розповідають про шляхи впровадження гри, особливості цього процесу в Україні. Міститься цікава інформація про перші команди, видатні особис- тості. Особливий інтерес являють матеріали про розвиток баскетболу в регіонах. Представлені підсумки змагань міжнародного, всесоюзного та українського рівнів з назвами команд-переможниць з прізвищами гравців. Подано відомості про кращі баскетбольні клуби, починаючи від перших довоєнних. Визначено роль українсько- го баскетболу у світі в різні періоди його розвитку, цікаві окремі думки спеціалістів і оцінки авторів. Розраховано на викладачів фізвиховання шкіл, вузів, коледжів, ДЮСШ, істори- ків, аналітиків, наукових працівників, спеціалістів, тренерів, суддів, усіх, хто ціка- виться історією та розвитком баскетболу в Україні.

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: Баскетбол; чемпіонати України; Європи і світу; Олімпійські ігри; досягнення; особистості; клуби; періоди розвитку
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту
Depositing User: Руслана Олександрівна Сушко
Date Deposited: 04 Dec 2019 08:58
Last Modified: 04 Dec 2019 08:58
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/29746

Actions (login required)

View Item View Item