Дослідження продуктивності безпроводових вбудованих систем

Бурячок, Володимир Леонідович and Соколов, Володимир Юрійович and Кіпчук, Феодосій Валентинович (2020) Дослідження продуктивності безпроводових вбудованих систем In: I Міжнародна науково-практична конференція «Безпека ресурсів інформаційних систем», 16, 17 квітня 2020 р., Чернігів.

[thumbnail of V_Buriachok_V_Sokolov_F_Kipchuk_SISR_1.pdf]
Preview
Text
V_Buriachok_V_Sokolov_F_Kipchuk_SISR_1.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У тезах представлені результати тестування навантаження вбудованих апаратних платформ для рішень Internet of Things. Проаналізовано можливості обладнання. Операційні системи різних виробників були об'єднані в єдину класифікацію і для двох найпопулярніших операційних систем проведено тестування навантаження, яке проводилось на зовнішньому та внутрішньому адаптерах безпроводової мережі. Було розроблено власне програмне рішення на основі мови програмування Python. Кількість пристроїв безпроводового зв’язку становила від 7 до 14. Експериментальні результати будуть корисні при розгортанні безпроводової інфраструктури для невеликих комерційних та наукових безпроводових мереж.

Item Type: Conference or Workshop Item (Paper)
Additional Information: ISBN: 978-617-7571-83-3
Uncontrolled Keywords: безпроводові системи
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет інформаційних технологій та математики > Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка
Depositing User: Volodymyr Sokolov
Date Deposited: 14 May 2020 06:09
Last Modified: 14 May 2020 06:09
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/31375

Actions (login required)

View Item View Item