Відгук офіційного опонента Філатової О.С. на дисертацію Бітківської Г.В. "Сучасний український літературний журнал як інтермедіальний текст"

Бітківська, Галина Володимирівна (2020) Відгук офіційного опонента Філатової О.С. на дисертацію Бітківської Г.В. "Сучасний український літературний журнал як інтермедіальний текст" Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Філатова_відгук.pdf]
Preview
Text
Філатова_відгук.pdf

Download (14MB) | Preview

Abstract

У дисертації вперше в українському літературознавстві здійснено комплексний аналіз сучасного українського літературного журналу крізь призму інтермедіальності; створено й обґрунтовано теоретичну модель сучасного українського літературного журналу як інтермедіального тексту та запропоновано її конкретизацію через типологію метафоричних моделей; введено в літературознавчий дискурс поняття «інтермедіальний текст»; відрефлектовано літературний журнал як особливу форму, яка уможливлює публікацію різних за жанром, модусом і стилем творів у спільному дискурсивному просторі для висвітлення розвитку літературного процесу

Item Type: Thesis (Post-Doctoral)
Uncontrolled Keywords: українська література, теорія літератури, міждисциплінарність, інтермедіальність, теорія інтермедіальності, літературний журнал, інтермедіальний текст, теоретична модель, геокультурні трансгресії, український текст, польський текст.
Subjects: Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 04 Sep 2020 09:56
Last Modified: 04 Sep 2020 09:56
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/31720

Actions (login required)

View Item View Item