Відгук офіційного опонента Мейзерської Т.С. на дисертацію Бітківської Г.В. "Сучасний український літературний журнал як інтермедіальний текст"

Бітківська, Галина Володимирівна (2020) Відгук офіційного опонента Мейзерської Т.С. на дисертацію Бітківської Г.В. "Сучасний український літературний журнал як інтермедіальний текст" Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of 2020-09-03.pdf]
Preview
Text
2020-09-03.pdf

Download (11MB) | Preview

Abstract

У дисертації вперше в українському літературознавстві здійснено комплексний аналіз сучасного українського літературного журналу крізь призму інтермедіальності; створено й обґрунтовано теоретичну модель сучасного українського літературного журналу як інтермедіального тексту та запропоновано її конкретизацію через типологію метафоричних моделей; введено в літературознавчий дискурс поняття «інтермедіальний текст»; відрефлектовано літературний журнал як особливу форму, яка уможливлює публікацію різних за жанром, модусом і стилем творів у спільному дискурсивному просторі для висвітлення розвитку літературного процесу.

Item Type: Thesis (Post-Doctoral)
Uncontrolled Keywords: українська література, теорія літератури, міждисциплінарність, інтермедіальність, теорія інтермедіальності, літературний журнал, інтермедіальний текст, теоретична модель, геокультурні трансгресії, український текст, польський текст.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 04 Sep 2020 10:03
Last Modified: 04 Sep 2020 10:03
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/31721

Actions (login required)

View Item View Item