Організація освітнього процесу в школах України в умовах карантину: аналітична записка

Гриневич, Лілія Михайлівна and Ільїч, Людмила Миколаївна and Линьов, Костянтин Олександрович and Морзе, Наталія Вікторівна and Проценко, Олена Борисівна and Прошкін, Володимир Вадимович and Рій, Григорій Євгенович and Шемелинець, Іван Іванович (2020) Організація освітнього процесу в школах України в умовах карантину: аналітична записка Колективна (три і більше авторів). Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of L_Hrynevych_L_Ilich_K_Lynov_N_Morze_O_Pprotsenko_V_Proshkin_H_Rii_Analit_zapiska_2020.pdf]
Preview
Text
L_Hrynevych_L_Ilich_K_Lynov_N_Morze_O_Pprotsenko_V_Proshkin_H_Rii_Analit_zapiska_2020.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У аналітичній записці проаналізовано міжнародний досвід відкриття шкіл в умовах карантинних обмежень, досліджено стан нормативно-правового забезпечення щодо організації освітнього процесу в Україні в новому 2020-2021 навчальному році, а також проблеми технологічного забезпечення дистанційного і змішаного навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. За результатами проведеного дослідження наведено рекомендації, що побудовані на основі шести принципів Рамкової програми поновлення роботи шкіл ЮНЕСКО та відповідно до рівнів управління (органам державної влади, органам місцевої влади та закладам освіти).

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: нормативно-правове забезпечення освітнього процесу під час карантину; організація навчання в школах в умовах карантину; технологічне забезпечення освітнього процесу в школах під час карантину; рекомендації щодо організації навчання в школах України під час карантину;
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра теорії та історії педагогіки
Це архівні підрозділи > НДЛ освітології
Це архівні підрозділи > Кафедра комп'ютерних наук і математики
Факультет економіки та управління > Кафедра управління
Depositing User: Валерій Смуров
Date Deposited: 08 Sep 2020 10:38
Last Modified: 24 Sep 2020 07:21
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/31739

Actions (login required)

View Item View Item