Особливості та напрями діяльності фахівців психологічної служби закладу загальної середньої освіти та оцінка їх якості

Червінська, Г.І. and Швед, О.В. (2020) Особливості та напрями діяльності фахівців психологічної служби закладу загальної середньої освіти та оцінка їх якості Актуальні проблеми розвитку науки в контексті глобальних трансформацій інформаційного суспільства (1). pp. 103-108.

[thumbnail of O_Shved_MKonf_2020_IL.pdf]
Preview
Text
O_Shved_MKonf_2020_IL.pdf

Download (451kB) | Preview

Abstract

Розглянуто питання змісту основних проблем та потреб з якими звертаються учні середньої школи, їх батьки та вчителі (класні керівники/класоводи) до фахівців психологічної служби. Проведено якісний аналіз напрямів та методів роботи соціального педагога та практичного психолога щодо вирішення основних проблем отримувачів послуг. Сформульовано загальні висновки та обґрунтовано необхідність подальшого дослідження із застосуванням непередбачених до цього методів.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: психологічна служба; соціальний педагог; практичний психолог; оцінка; проблеми та потреби; фокусоване інтерв’ю; якісний аналіз; експертна оцінка.
Subjects: Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Depositing User: Ольга Володимирівна Швед
Date Deposited: 09 Nov 2020 08:21
Last Modified: 09 Nov 2020 08:21
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/32499

Actions (login required)

View Item View Item