Оцінювання проблем та потреб учнів санаторної школи-інтернату

Лютий, Вадим Петрович and Захарчук, Євгенія Андріївна (2020) Оцінювання проблем та потреб учнів санаторної школи-інтернату Актуальні проблеми розвитку науки в контексті глобальних трансформацій інформаційного суспільства : Матеріали IІI Міжнародної науково- практичної конференції (м. Київ, 23–24 жовтня 2020 р.). pp. 88-95.

[thumbnail of V_Liutyi_Y_Zaharchuk_APRNKGTIS_IL.pdf]
Preview
Text
V_Liutyi_Y_Zaharchuk_APRNKGTIS_IL.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У статті розкривається зміст та методи корекційно-реабілітаційної роботи та соціальної підтримки дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, та їхніх сімей, в умовах санаторних шкіл-інтернатів та доводиться необхідність методичної підтримки цієї діяльності. Обґрунтовується методика оцінювання проблем та потреб дитини, яка перебуває в СЖО-вихованця санаторної школи-інтернату, що передбачає визначення індикаторів СЖО, доступних для оцінювання в умовах санаторної школи, комплексне застосування декількох методів оцінювання (тріангуляцію методів), міждисциплінарний підхід та командну роботи вихователів, соціальних педагогів і психологів.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: санаторна школа-інтернат; учні; сім'я, складні життєві обставини; потреби; проблеми; оцінювання потреб; соціальні послуги
Subjects: Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Інститути > Інститут людини > Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Depositing User: Вадим Петрович Лютий
Date Deposited: 09 Nov 2020 08:28
Last Modified: 09 Nov 2020 08:28
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/32537

Actions (login required)

View Item View Item