Навчання практичих психологів на методологічній базі европейского сертифіката з психології

Лозова, Ольга Миколаївна (2020) Навчання практичих психологів на методологічній базі европейского сертифіката з психології Organizational and innovative processes in the field of pedagogy and psychology in Ukraine and EU countries. pp. 76-80.

[thumbnail of O_Lozova_NPPMB.pdf]
Preview
Text
O_Lozova_NPPMB.pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

Актуальні проблеми психологічного благополуччя суспільства примушують викладачів вищої школи до створення освітніх програм підготовки психологів, які в подальшому могли б надавати якісну психологічну підтримку особистості, допомагати їй в пошуку власної індивідуальності, формувати здатність до орієнтації в суспільних процесах. У Київському університеті імені Бориса Грінченка вперше в України було створено і реалізовано «Освітньо-професійну програму підготовки практичного психолога», методологічним базисом якої став cтандарт Європейського сертифіката з психології (EuroPsy).

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Європейський сертифікат з психології; освітня програма підготовки магістрів практичної психології
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра практичної психології
Depositing User: професор О.М. Лозова
Date Deposited: 02 Dec 2020 07:53
Last Modified: 02 Dec 2020 07:53
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/33191

Actions (login required)

View Item View Item