Громадсько-політична діяльність Бориса Грінченка напередодні виборів до І Державної думи Російської імперії (з неопублікованої публіцистичної спадщини письменника)

Андрєєв, Віталій Миколайович and Андрєєва, Світлана Серафимівна (2020) Громадсько-політична діяльність Бориса Грінченка напередодні виборів до І Державної думи Російської імперії (з неопублікованої публіцистичної спадщини письменника) Архіви України, 3 (324). ISSN 0320-9466

[thumbnail of V_Andryeev_S_Andryeyev_AU.pdf]
Preview
Text
V_Andryeev_S_Andryeyev_AU.pdf

Download (302kB) | Preview

Abstract

Публікація присвячена аналізу виявленого в Інституті рукопису Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (ІР НБУВ) оригінального документа – статті Бориса Грінченка «Підбрехачі». Стаття була написана як оперативна реакція на актуальні суспільні виклики у часи підготовки до виборів та виборів до І Державної думи Російської імперії у Київському генерал-губернаторстві наприкінці 1905 – початку весни 1906 рр.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Б. Грінченко; громадянська свобода; Українська демо- кратично-радикальна партія; публіцистика; І Державна дума; вибори.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет суспільно-гуманітарних наук > Кафедра історії України
Depositing User: Ольга Русланівна Ковалець
Date Deposited: 02 Dec 2020 10:32
Last Modified: 02 Dec 2020 10:32
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/33247

Actions (login required)

View Item View Item