Економічна та політична історія світу: навчальний посібник для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Бессонова, Марина Миколаївна (2020) Економічна та політична історія світу: навчальний посібник для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» In: Економічна та політична історія світу: навчальний посібник для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». ЗНУ, Запоріжжя, pp. 8-39.

[thumbnail of Bessonova-part-posibnyk-econ-polit-history-istfakZNU-2020.pdf]
Preview
Text
Bessonova-part-posibnyk-econ-polit-history-istfakZNU-2020.pdf

Download (682kB) | Preview

Abstract

У навчальному посібнику на основі новітніх досягнень історичної науки висвітлюються головні питання політичної та економічної історії країн світу від найдавніших часів до сьогодення. Лекції, словник термінів з політичної та економічної історії, перелік типових запитань до іспиту, список рекомендованої літератури. Це робить посібник зручним у користуванні й доступним для кожного студента. Розраховано на студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, фахівців у галузях історії, країнознавства, політології, міжнародних відносин, а також для тих хто цікавиться історією світу.

Item Type: Book Section
Uncontrolled Keywords: політична історія, економічна історія, міжнародні відносини
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Навчальні посібники
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права
Depositing User: доцент Марина Миколаївна Бессонова
Date Deposited: 23 Dec 2020 12:35
Last Modified: 23 Dec 2020 12:35
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/33971

Actions (login required)

View Item View Item