Упровадження медіа-практик у роботу бібліотек для дітей та юнацтва

Поліщук, Тетяна Ігорівна and Кравчук, Олександра (2020) Упровадження медіа-практик у роботу бібліотек для дітей та юнацтва Образ (1(33)). pp. 42-50. ISSN 2415-8496

[thumbnail of Obraz_133_2020_Polishchuk_Kravchuk.pdf]
Preview
Text
Obraz_133_2020_Polishchuk_Kravchuk.pdf

Download (664kB) | Preview

Abstract

Актуальність дослідження обумовлена розширенням медіа-простору українських бібліотек для дітей та юнацтва та використання медіа-практик на їх сторінках в соціальних мережах. Метою є вивчення та порівняння застосованих медіа-практик вітчизняними бібліотеками для дітей та юнацтва, розгляд нових форм роботи із застосуванням медіа-контенту бібліотека- ми для молоді та ілюстрування їх привабливості для користувача. Для вирішення поставлених завдань було застосовано метод аналізу контенту бібліотек в нових медіа, методи порівняння, узагальнення та соціокомунікації. Присутність бібліотек у нових медіа привертає увагу молоді, а інформаційно-комунікаційні технології стають посередниками між книгозбірнею та користу- вачем. Важливою складовою привабливості сторінки бібліотеки у соціальних мережах є не лише розширення нових каналів комунікації, а й створення авторського медіа-контенту.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: бібліотечна комунікація; медіа-практики; медіа-простір; соціальні мережі;хештег.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет української філології, культури і мистецтва > Кафедра інформаційних комунікацій
Depositing User: Тамара Ростовцева
Date Deposited: 13 Jan 2021 10:27
Last Modified: 13 Jan 2021 10:27
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/34330

Actions (login required)

View Item View Item