Автореферат - Психологічні чинники розвитку довіри до викладача у студентів технічного університету

Лашко, Олена Вікторівна (2021) Автореферат - Психологічні чинники розвитку довіри до викладача у студентів технічного університету Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Автореферат Лашко О. В..pdf]
Preview
Text
Автореферат Лашко О. В..pdf

Download (850kB) | Preview

Abstract

Дисертацію присвячено розгляду психологічних чинників розвитку довіри до викладача у студентів технічного університету. Здійснено комплексне теоретико-емпіричне дослідження форм прояву довіри, її специфіки та механізмів розвитку. Виділено основні наукові підходи до вивчення окресленої проблеми. Набули подальшого розвитку та узагальнення погляди щодо значущості довіри студентів до викладача в умовах фахової підготовки. Виявлено зв’язки між чинниками розвитку довіри, виділено факторну структуру розвитку довіри до викладача у технічному університеті. Обґрунтовано особливості побудови та висвітлено результати апробації програми розвитку довіри студентів технічного університету до викладача в екофасилітативному підході. Визначено перспективи подальших наукових пошуків особливостей прояву і розвитку досліджуваного феномену.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: довіра, студент, викладач, освітня взаємодія, технічний університет, психологічні чинники, розвиток довіри, факторна структура розвитку довіри, екологізація, екофасилітація.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Спецради Університету
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 19 Mar 2021 17:43
Last Modified: 19 Mar 2021 17:43
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/35420

Actions (login required)

View Item View Item