Практикум із дисципліни «Вступ до романської філології». Навчальний посібник.

Харченко, Тетяна Гадульзянівна (2021) Практикум із дисципліни «Вступ до романської філології». Навчальний посібник. Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of T_Kharchenko_PDVRF_IF.pdf] Text
T_Kharchenko_PDVRF_IF.pdf

Download (417kB)

Abstract

Практикум розроблений для організації ефективного супровіду студентів у процесі побудови власних знань про класифікацію та зони поширення романських мов; їх походження і розвиток від латини до сучасного стану; спільності і відмінності романських мов на основі порівняльного вивчення і знання історичних мовних процесів; процес становлення романської писемної традиції; основні етапи історії романістики як науки. Навчальний посібник містить інформацію для аудиторної і самостійної роботи студентів із дисципліни «Вступ до романської філології»: вимоги до практичних занять і самостійної роботи, тестові завдання для перевірки знань за темами. Навчальне видання розроблено для студентів спеціальності 035 Філологія першого (бакалаврського) освітнього рівня освітньої програми Мова та література (іспанська), Мова та література (французька), Мова та література (італійська).

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: романські мови; філологія; романістика; латина
Subjects: Навчальні посібники > рекомендовані Вченою Радою Університету
Divisions: Факультет романо-германської філології > Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства
Depositing User: Тетяна Гадульзянівна Маціяшко
Date Deposited: 30 Aug 2021 06:13
Last Modified: 09 Nov 2022 09:18
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/37051

Actions (login required)

View Item View Item