Досліди з лиття бронзи

Гошко, Тетяна Юріївна (2013) Досліди з лиття бронзи Археологія і давня історія України (10). pp. 201-206. ISSN 2227-4952

[thumbnail of У  статті  описані  декілька  експериментів  із  створення воскових моделей та дослідження цієї  технології на давніх виробах] Text (У  статті  описані  декілька  експериментів  із  створення воскових моделей та дослідження цієї  технології на давніх виробах)
22-Hoshko.pdf - Published Version

Download (996kB)

Abstract

В результаті проведених експериментів були отримані еталонні зразки для виявлення слідів лиття за восковою моделлю на археологічних предметах та реконструйовані деякі деталі цієї техніки.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: технологія лиття за восковою моделлю; експеримент; доба бронзи
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет суспільно-гуманітарних наук > Кафедра археології та давньої історії
Depositing User: Тетяна Юріївна Гошко
Date Deposited: 03 Dec 2021 07:53
Last Modified: 03 Dec 2021 07:53
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/39263

Actions (login required)

View Item View Item