Металообробка у населення Правобережної Лісостепової України за доби пізньої бронзи

Гошко, Тетяна Юріївна (2011) Металообробка у населення Правобережної Лісостепової України за доби пізньої бронзи Одноосібна. ТОв«Майдан»,, Київ.

[thumbnail of Монографію присвячено металургії та металообробці на теренах Лісостепової Правобережної України. Вказані мідні родовища, описаний виробничий інструментарій, хімізм металу  та технологія виробництва.] Text (Монографію присвячено металургії та металообробці на теренах Лісостепової Правобережної України. Вказані мідні родовища, описаний виробничий інструментарій, хімізм металу та технологія виробництва.)
Hoshko_T.Yu.__...pdf - Published Version

Download (11MB)

Abstract

Монографію присвячено одній із найцікавіших й поряд із тим складних проблем в археології — металургії та металообробці. Всебічно описані джерела, що включає аналіз наявних мідних родовищ, виробничий інструментарій, хімізм металу та технологію виробництва артефактів з міді—бронзи. Проведено порівняльний аналіз виявлених технологічних знань у населення культур доби пізньої бронзи Лісостепового Правобережжя, виявлені спільні риси та розбіжності в металообробці як в окремих культурах, так і в усьому реґіоні.

Item Type: Monograph (Одноосібна)
Uncontrolled Keywords: Правобережна Лісостепова Україна; доба бронзи; технології виготовлення предметів із бронзи; металографічний та спектральний аналізи.
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультет суспільно-гуманітарних наук > Кафедра археології та давньої історії
Depositing User: Тетяна Юріївна Гошко
Date Deposited: 03 Dec 2021 09:49
Last Modified: 03 Dec 2021 09:49
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/39273

Actions (login required)

View Item View Item