Новітні методи навчання іноземних мов майбутнього фахівця-філолога в освітній системі України

Тугай, Олександра Миколаївна (2021) Новітні методи навчання іноземних мов майбутнього фахівця-філолога в освітній системі України In: Науково-педагогічне стажування: "Професійна підготовка сучасного філолога: використання Європейських практик в освітній системі України.

[thumbnail of O_Tuhai_Internship_Chenstohova.pdf] Text
O_Tuhai_Internship_Chenstohova.pdf

Download (1MB)

Abstract

Репрезентована стаття досліджує новітні методи навчання іноземних мов майбутнього фахівця-філолога у сучасній системі вищої освіти України в рамках Європейської освітньої інтеграції. З'ясовано головні підходи до викладання іноземних мов у ВНЗ. Виокремлено провідні методи навчання іноземних мов у ВНЗ, такі як методи навчання та методи учіння. Проаналізовано впровадження у вищій школі комунікативного методу як основного домінуючого методу навчання іноземних мов для майбутніх фахівців-філологів як викладачів, із застосуванням мовленнєвої практики студентів-філологів, яка базується комунікативних та умовно-комунікативних вправах іншомовної підготовки.

Item Type: Conference or Workshop Item (Paper)
Uncontrolled Keywords: вища освіта; Європейська освітня інтеграція; методи навчання; іноземна мова; фахівець-філолог
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет романо-германської філології > Кафедра германської філології
Depositing User: доцент Олександра Миколаївна Тугай
Date Deposited: 22 Dec 2021 09:08
Last Modified: 22 Dec 2021 09:08
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/40025

Actions (login required)

View Item View Item