Теорія і практика професійної підготовки майбутніх учителів математики та інформатики засобами цифрових технологій

Прошкін, Володимир Вадимович and Хоружа, Людмила Леонідівна and Семеніхіна, Олена (2021) Теорія і практика професійної підготовки майбутніх учителів математики та інформатики засобами цифрових технологій Колективна (три і більше авторів). Теоретичні та практичні аспекти використання математичних методів та інформаційних технологій в освіті й науці: монографія. Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, Київ.

[thumbnail of V_Proshkin_L_Khoruzha_Monograph_2021_FITU.pdf] Text
V_Proshkin_L_Khoruzha_Monograph_2021_FITU.pdf

Download (1MB)

Abstract

В умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій вимоги до рівня професійної підготовки майбутніх учителів, зокрема математики та інформатики, різко зростають. Професіоналізм сучасного вчителя — це не лише його компетентності в різних сферах знань у галузі своєї професії, його висока кваліфікація, що є запорукою успішної роботи. Від учителів інформатики та математики вимагають уже не тільки застосування традиційних форм і методів навчання, а ще й розроблення інноваційних, зокрема пов’язаних з цифровими технологіями.

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: математичне та комп’ютерне моделювання; апаратно-програмні засоби автоматизованих систем керування; застосування цифрових технологій в освітньому процесі
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра комп'ютерних наук і математики
Depositing User: Тамара Ростовцева
Date Deposited: 11 Jan 2022 10:46
Last Modified: 11 Jan 2022 20:48
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/40475

Actions (login required)

View Item View Item