Анатомія, фізіологія та безпека життєдіяльності у хореографії

Неведомська, Євгенія Олексіївна and Омері, Ірина Дмитрівна and Лехолетова, Марина Миколаївна and Тимчик, Олеся Володимирівна and Яценко, Світлана Петрівна (2022) Анатомія, фізіологія та безпека життєдіяльності у хореографії Київський університет імені Бориса Грінченка, Україна, Київ.

[thumbnail of 2022_ Anat Fiziol Bezpeka Nevedomska FZFVS.pdf] Text
2022_ Anat Fiziol Bezpeka Nevedomska FZFVS.pdf

Download (1MB)
Official URL: http://kubg.edu.ua/

Abstract

Навчально-методичний посібник побудований з урахуванням завдань навчального курсу «Анатомія, фізіологія та безпека життєдіяльності у хореографії», передбачених програмою вищої школи для студентів небіологічних спеціальностей. У навчально-методичному посібнику розроблена методика проведення практичних занять. Він включає плани занять, методичні рекомендації з проведення практичних робіт, самоспостережень з провідних розділів курсу, зокрема: розгляд особливостей життєдіяльності організму в різні періоди онтогенезу, функцій органів, систем органів і організму в цілому в міру його росту і розвитку, а також визначення небезпечних та шкідливих чинників природного та техногенного середовища; дослідження психофізіологічної надійності людини у процесі діяльності; визначення впливу факторів соціального середовища на людину. Посібник рекомендований для студентів небіологічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, вчителів.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: анатомія; фізіологія; безпека життєдіяльності; хореографія
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Навчальні посібники
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичної терапії та ерготерапії
Depositing User: Доцент Євгенія Олексіївна Неведомська
Date Deposited: 30 Sep 2022 06:23
Last Modified: 30 Sep 2022 06:23
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/41865

Actions (login required)

View Item View Item