Різдвяні цяцьки: фантазія на теми українських пісень для дитячого хору, флейти, п’яти саксофонів та ритм-секції. Репертуарний посібник

Цимбал, Сергій Вікторович and Цимбал, Катерина Олександрівна (2022) Різдвяні цяцьки: фантазія на теми українських пісень для дитячого хору, флейти, п’яти саксофонів та ритм-секції. Репертуарний посібник ТОВ «НВП «Інтерсервіс», Київ.

[thumbnail of S_Tsymbal_K_Tsymbal_RZ_FMMH.pdf] Text
S_Tsymbal_K_Tsymbal_RZ_FMMH.pdf

Download (4MB)

Abstract

Видання адресоване студентам закладів вищої освіти мистецького спрямування, керівникам та учасникам музичних колективів. Викладений у виданні нотний матеріал може застосовуватись в освітньому процесі – у класах гри на музичних інструментах, інструментального ансамблю та хору, вокального ансамблю, концертно-виконавській практиці студентів. Аудіо та відео додатки можуть слугувати референтними треками та спонукати виконавців до самовдосконалення виконавської майстерності. Також аудіо трек з записом усіх інструментів може слугувати фонограмою «мінус» для занять вокалістів, та плів-бек із записом ритм секції знадобиться для репетицій духовиків.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: дитячого хору; флейти; п’яти саксофонів та ритм-секції
Subjects: Музичні твори > Малі музичні форми
Divisions: Факультет музичного мистецтва і хореографії > Кафедра інструментально-виконавської майстерності
Depositing User: Катерина Олександрівна Цимбал
Date Deposited: 24 Oct 2022 09:29
Last Modified: 24 Oct 2022 09:29
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/42028

Actions (login required)

View Item View Item