Професійне становлення майбутнього керівника вокального ансамблю в умовах музично-педагогічної освіти

Савченко-Шлапак, Юлія (2021) Професійне становлення майбутнього керівника вокального ансамблю в умовах музично-педагогічної освіти Наукові записки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (151). pp. 154-161.

[thumbnail of Y_Savchenko_NZ_151_FM.pdf] Text
Y_Savchenko_NZ_151_FM.pdf

Download (206kB)

Abstract

У сучасній вітчизняній музичній культурі залишається актуальною традиція вокального ансамблевого виконавства, яка особливо підтримується останніми роками засобами масової інформації і позитивно впливає на музичне виховання молоді. Заняття студентів у вокальному ансамблі сприяють розширенню музичної культури молодих людей, розвитку їхніх музичних здібностей (мелодійного, ритмічного, тембрового, гармонійного слуху; вокального голосу; музичності в цілому), а також виховують сценічну культуру, художній смак, творчу ініціативу і самостійність. У статті визначаються критерії якості підготовки майбутнього фахівця для ефективної реалізації його практичної діяльності як керівника дитячо-юнацького вокального колективу. Зростає потреба в розробці нових концептуальних підходів до професійно-педагогічного трактування майбутнього керівника вокального ансамблю як творчої особистості, які є визначальними в розвитку характеру навчання.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: музично-освітнє середовище; вокально-ансамблева підготовка; колективне виконавство; творча співпраця; інтеграція професійних знань
Subjects: Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Факультет музичного мистецтва і хореографії > Навчальна лабораторія виконавської майстерності
Depositing User: Юлія Олександрівна Савченко
Date Deposited: 02 Dec 2022 05:35
Last Modified: 02 Dec 2022 05:35
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/43096

Actions (login required)

View Item View Item