Зміни у соціальній структурі населення міста Бар у пострадянський період

Крижанівський, Олександр Анатолійович and Кузнєцова, Людмила Василівна (2011) Зміни у соціальній структурі населення міста Бар у пострадянський період Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла коцюбинського (19). pp. 166-171.

[thumbnail of O_Kryzhanivskyi_L_Kuznietsova_NZVDPUMK_19.pdf]
Preview
Text
O_Kryzhanivskyi_L_Kuznietsova_NZVDPUMK_19.pdf

Download (170kB) | Preview

Abstract

Викладено результати обстеження життєвого середовища міста Бар Вінницької області на предмет забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадського призначення. Стан доступності до об’єктів залишається незадовільним – 79% обстежених об’єктів не відповідають міжнародним стандартам якості життєвого простору. В роботі надані пропозиції для розробки місцевої програми створення безперешкодного життєвого середовища для маломобільних груп населення на період до 2015 року.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Забезпеченість пандусами громадських будинків; маломобільні групи населення; права людини; соціальна захищеність інвалідів; сталий просторовий розвиток Європи.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет образотворчого мистецтва і дизайну > Кафедра дизайну
Depositing User: Анна Миколаївна Гунька
Date Deposited: 16 Mar 2013 21:46
Last Modified: 23 Nov 2015 09:03
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/489

Actions (login required)

View Item View Item